Analizy i Doradztwo

Projektując rozwiązanie informatyczne zawsze skupiamy się na rozpoznaniu potrzeb i wymagań naszych klientów, tak aby opracować optymalne i kompleksowe rozwiązanie uwzględniające istniejącą specyfikę i procesy biznesowe. Jest to podstawa do właściwego zaplanowania niezbędnych działań i dokładnej wyceny kosztów inwestycji.


Kierujemy się zasadą, że wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które pomoże naszym klientom zrealizować zamierzenia ? uprzednio niemożliwe lub trudno osiągalne.


W ramach usługi doradztwa świadczymy:

  • pomoc w analizie problemów nurtujących klienta,
  • znalezienie systemowych, informatycznych rozwiązań dopasowanych do specyfiki pracy danej firmy,
  • jeśli proponowany przez nas system spełnia oczekiwania klienta, to staramy się, aby jego wybór przy zakupie był trafiony a koszty były ograniczone do minimum,
  • dobieramy odpowiednią ilość i rodzaj modułów, 
  • doradzamy przy rozwoju, modernizacji infrastruktury informatycznej oraz teleinformatycznej służącej poprawnemu funkcjonowaniu systemu zarówno w sieci lokalnej jak i pracy zdalnej - sieci rozległe - praca w oddziałach, w delegacjach, w domu (telepraca).
Analizy i Doradztwo enova365

Wdrożenia systemu enova365

Wdrożenia system enova365

Wdrożeniami i wsparciem dla klientów zajmuje się Dział Wdrożeń, składający się z wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych konsultantów i analityków z dziedziny informatyki i zarządzania.


Proces wdrożenia nowego systemu informatycznego jest jednym z najistotniejszych czynników decydujących o losach i kondycji firmy lub instytucji w przyszłych latach. Związanie się z kompetentnym i doświadczonym zespołem fachowców gwarantuje Państwa firmie sukces całego przedsięwzięcia.


Etap wdrożenia następuje po zaakceptowaniu przez Klienta naszej propozycji rozwiązań i wspólnym uzgodnieniu harmonogramu. Jego przebieg jest dostosowany m.in. do specyfiki firmy (np. sezonowość) oraz konkretnej sytuacji (np. duże projekty w innych obszarach). Wiele zależy też od tego jak duży jest zakres prac i jaki jest ich charakter (np. integracje z obecnymi rozwiązaniami, migracje).


W ciągu całego projektu wdrożeniowego mamy na względzie ostatecznych użytkowników i wspieramy ich w osiągnięciu umiejętności niezbędnych do samodzielnego posługiwania się systemami.


W ramach kompleksowego wdrożenia systemu oferujemy:

  • instalację oprogramowania oraz wdrożenie. Nietypowe wymagania klienta są dla nas wyzwaniem,
  • tworzenie niezbędnych dodatków do zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności,
  • nadzór nad sprawnym, bezawaryjnym i wydajnym funkcjonowaniem systemu oraz sieci komputerowej,
  • aktualizację używanego oprogramowania,
  • zabezpieczanie, oraz archiwizowanie danych - ręczne bądź automatyczne. 

Jaka będzie przyszłość Twojej firmy z systemem enova365?

Więcej informacji o systemie enova365 na stronie internetowej producenta www.enova.pl