Co to jest enova365?

To system ERP stworzony dla lepszej obsługi procesów biznesowych w Twoim przedsiębiorstwie. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 9,5 tys. polskich firm.


enova365


Wybierając enova365 otrzymujesz system uszyty na miarę, dzięki skompletowaniu odpowiednich modułów, z których każdy wspiera określone obszary w przedsiębiorstwie. Dostosowujesz rozwiązanie do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich potrzeb funkcjonalnych. W każdej chwili możesz zmienić wersję oraz model dostępu. Dzięki temu system będzie ewoluował wraz z Twoją firmą.


Z enova365 masz wszystkie funkcje zawsze pod ręką.

Pracuj mobilnie z systemem enova365

Mobilna wersja enova365

Zacznij używać najbardziej rozwojowego systemu na rynku!


Czy Twój system ERP pracuje w systemie Windows 8, na tablecie, na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową? Uwolnij się od stacjonarnego korzystania z systemu w Twojej firmie. Przejdź na wyższy poziom biznesu z enova365!


Na enova365 można pracować stacjonarnie lub w chmurze. Dzięki opcjonalnym dotykowym interfejsom możliwe jest korzystanie z enova365 na urządzeniach mobilnych (tabletach lub smartfonach).


To jedyny system ERP w Polsce, który posiada specjalny interfejs do pracy na Windows 8 i urządzeniach z systemem Android, dając możliwość korzystania z aplikacji za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu korzystania z oprogramowania, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej Twój system pozostaje taki sam.


Od dziś to nie Ty musisz się dopasowywać do systemu - to system enova365 dopasuje się do Twojego stylu pracy.

Kontroluj procesy, przepływ pracy i jej wyniki

Z doświadczenia wiemy, że w celu optymalizacji pracy w firmie, użytkownik powinien obsługiwać tylko sytuacje nietypowe, wymagające kreatywnego myślenia. Powinien koncentrować się nad aspektem merytorycznym swojej pracy, kwestię organizacyjne zrzucając na system.


enova365 Workflow zbiera informacje z wielu działów firmy, pomaga w organizacji przepływu procesów biznesowych. Wykorzystanie procesowej organizacji pracy jest naturalnym i właściwym kierunkiem rozwoju przedsiębiorstwa i świadczy o jego dojrzałości.


System enova365 polecamy firmom chcącym usprawnić przepływ pracy i właściwą realizację procesów biznesowych w całym przedsiębiorstwie.


enova365 Workflow
Zakup enova365

Jak kupić? Zakup, wynajem, czy usługa?


Zakup - to standardowa forma nabycia oprogramowania. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Idealne rozwiązanie, jeśli na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing.

Wynajem - to możliwość korzystania z oprogramowania w formie opłat abonamentowych za wybrane moduły systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o zmieniającej się strukturze zatrudnienia.

Usługa - to wynajem oprogramowania wraz z infrastrukturą potrzebną do jego działania. Dostajesz gotowy system do ręki. Idealne dla sturtup?ów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

Jaka będzie przyszłość Twojej firmy z systemem enova365?

Więcej informacji o systemie enova365 na stronie internetowej producenta www.enova.pl